Nieuw bij Fysiotherapie De Leeuwerik: Zumba en Pilates en Personal Training

Bij Fysiotherapie De Leeuwerik hebben we ons aanbod uitgebreid. Je kunt nu ook bij ons terecht voor Personal Training, Zumba en Pilates.

Met deze nieuwe activiteiten willen we mensen op een toegankelijke en verantwoorde manier helpen werken aan hun gezondheid, fitheid en leefstijl. Of je nu doelgericht 1-op-1 wilt trainen, met plezier in beweging wilt komen op muziek of juist op een rustige manier wilt werken aan kracht, houding en balans: er is altijd een vorm die bij jou past.

Personal Training is gericht op persoonlijke begeleiding en maatwerk. Samen werk je aan jouw doelen, met aandacht voor opbouw, techniek, gezondheid en resultaat.

Met Zumba bieden we een energieke en laagdrempelige groepsles waarin bewegen, muziek en plezier samenkomen. Een leuke manier om te werken aan conditie en fitheid.

Pilates richt zich juist op rust, controle en kwaliteit van bewegen. Tijdens deze lessen werk je aan kracht, stabiliteit, houding en lichaamsbewustzijn.

Ben je benieuwd naar de mogelijkheden van Personal Training, Zumba of Pilates? Neem gerust contact met ons op. We vertellen je graag meer.

Meer informatie

Mailen & tarieven

Stuur ons een bericht of een e-mail en bekijk onze tarieven

Ons contactformulier
» Vul hier ons contactformulier in

 

Liever mailen? Dat kan!
info@fysiotherapie-hoogeveen.nl

 

Onze tarieven
» Bekijk hier al onze tarieven

Bellen & langskomen

Voor vragen kun je natuurlijk ook bellen of langskomen

Telefoonnummer

0528 26 52 94
(Bereikbaar op ma t/m vrij tot 16.30u)

Snel contact met ons via WhatsApp: 0639648219


Openingstijden:

Maandag t/m donderdag

07:30 uur tot 20:00 uur

vrijdag

08:00 uur tot 17:30 uur

 

Ons secretariaat is aanwezig van maandag t/m vrijdag van 8.00u tot 16.30u
en pauzeert van 12.15u tot 12.45u. Spreek dan gerust onze voicemail in.
Wij bellen u z.s.m. terug.