Wil je op een leuke en energieke manier werken aan je conditie en gezondheid? Dan is Zumba bij Fysiotherapie De Leeuwerik in Hoogeveen echt iets voor jou. Zumba is een actieve groepsles waarin dans en fitness worden gecombineerd op vrolijke en motiverende muziek.
Tijdens de les werk je op een laagdrempelige manier aan je conditie, coördinatie en uithoudingsvermogen. Het plezier in bewegen staat voorop. Je hoeft geen danservaring te hebben om mee te doen. Iedereen beweegt op zijn of haar eigen niveau.
Bij Zumba draait het om lekker in beweging zijn in een ontspannen en gezellige sfeer. De les bestaat uit afwisselende bewegingen op muziek, waarbij verschillende spiergroepen worden aangesproken en je tegelijkertijd werkt aan je conditie.
Zumba is geschikt voor mensen die:
Zumba is meer dan alleen bewegen. Het is een actieve en motiverende lesvorm waarbij inspanning en plezier samenkomen. Door de combinatie van muziek, ritme en beweging voelt sporten vaak minder als “moeten” en juist meer als iets waar je naar uitkijkt.
De voordelen van Zumba:
Zumba is geschikt voor een brede groep deelnemers. Of je nu al regelmatig beweegt of juist weer in beweging wilt komen: je kunt meedoen op een manier die bij jou past.
Lijkt het je leuk om mee te doen met Zumba? Neem gerust contact met ons op voor meer informatie over de mogelijkheden.
Ons contactformulier
» Vul hier ons contactformulier in
Liever mailen? Dat kan!
info@fysiotherapie-hoogeveen.nl
Onze tarieven
» Bekijk hier al onze tarieven
Telefoonnummer
0528 26 52 94
(Bereikbaar op ma t/m vrij tot 16.30u)
Snel contact met ons via WhatsApp: 0639648219
Openingstijden:
Maandag t/m donderdag
07:30 uur tot 20:00 uur
vrijdag
08:00 uur tot 17:30 uur
Ons secretariaat is aanwezig van maandag t/m vrijdag van 8.00u tot 16.30u
en pauzeert van 12.15u tot 12.45u. Spreek dan gerust onze voicemail in.
Wij bellen u z.s.m. terug.